Spolupráce FI MU s průmyslem

• Soutěž: Přihlas svoji diplomku nebo bakalářku a vyhraj!

Soutěž o nejlepší diplomovou a bakalářskou práci

Laboratoř bezpečnosti a aplikované kryptografie FI ve spolupráci se společnostmi CEPIA Technologies s.r.o. a Trusted Network Solutions a.s. vyhlašuje soutěž o nejlepší diplomovou a bakalářskou práci řešící problematiku z oblastí bezpečnosti informačních technologií a kryptologie.
    Hlavní cíle soutěže jsou zatraktivnění výše uvedených vědních oborů a podpora nadaných studentů vysokých škol při překonávání bariér v počátcích vlastní odborné kariéry.

Přihlášky do soutěže mohou zasílat pouze studenti obhajující na Fakultě informatiky Masarykovy univerzity v semestru jaro 2010 závěrečnou práci v češtině, slovenštině nebo angličtině. Pro přihlášení práce je zapotřebí zaslat do 30. 5. 2010 (včetně) e-mail s předmětem zprávy "Soutez" na adresu: xkrhovj at fi.muni.cz.

Mezi řešitele vítězných prací bude rozdělena částka 30 000 Kč.

Leták soutěže