Spolupráce FI MU s průmyslem

DevConf.cz Mini

DevConf.CZ je každoročně pořádaná a volně přístupná konference pro všechny open-source nadšence. Pro velký zájem o hlavní konferenci, která probíhá tradičně v lednu, se organizátoři rozhodli uspořádat DevConf.CZ Mini: menší lokální verzi původní konference, ve které navazují na témata předešlého DevConfu.

DevConf.CZ Mini 2022 proběhne odpoledne ve čtvrtek 2. června v prostorách FI MUNI v Brně.

Pokud vás zajímají nejnovější trendy v otevřených technologiích, pak byste si rozhodně DevConf.CZ neměli nechat ujít. Během jednoho odpoledne proběhne sled přednášek, školení a diskuzí na témata Linux distribution, Open source UX a Modern software development.

Vstup na DevConf.cz Mini je zdarma, je pouze potřeba zavčas se registrovat.

Všechny přednášky, prezentace a školení budou probíhat v angličtině. Pokud vás konference zaujala, sledujte další dění na Twitteru či Facebooku, nebo přímo na webové stránce Devconf.cz