Spolupráce FI MU s průmyslem

Již ve čtvrtek - ONLINE Den s průmyslovými partnery FI MU ve čtvrtek 11. 11. 2021

Za Sdružení průmyslových partnerů (SPP) Fakulty Informatiky MU, vás srdečně zveme na Den s průmyslovými partnery FI MU - zdarma, online.

Program Dne SPP vám nabídne zajímavý vhled do spolupráce FI MU s firmami. Dozvíte se více o inovacích, výzkumu a vývoji v partnerských společnostech, nahlédnete do úspěšných projektů z praxe a spolupráce FI a firem, shlédnete zajímavé prezentace studentů a absolventů, získáte inspiraci na závěrečnou práci ve spolupráci s firmami SPP, a v panelové diskuzi “Best practices ve vývoji SW” se dozvíte více o názorech odborníků z praxe.

Registrace je spuštěna. Sledujte webové stránky SPP

Věříme, že pro Vás připravený program a formát Dne s průmyslovými partnery FI bude zajímavou a přínosnou zkušeností.

Akce je otevřena široké veřejnosti, proto neváhejte a sdílejte ji se zájemci, kteří by se chtěli Dne SPP účastnit.