Spolupráce FI MU s průmyslem

• InQool - projektový manažer junior, stáž

PODÍLEJ SE NA PROJEKTOVÉM ŘÍZENÍ A ZJISTI, JAK TO CHODÍ V ZAVEDENÉ IT FIRMĚ

Díky placené stáži v InQoolu máš možnost nahlédnout pod ruce našemu zkušenému project managerovi a vyzkoušet si projektové řízení na vlastní kůži.

O INQOOLU
    Začínali jsme jako studenti Fakulty informatiky Masarykovy univerzity.
    Dnes tam učíme vlastní předmět a náš tým se skládá z více než 60 zkušených vývojářů. Tvoříme software, který pomáhá našim klientům digitalizovat, zjednodušit a zefektivnit procesy.

CO TĚ ČEKÁ
    Budeš pravou rukou projektového manažera. Pomůžeš mu s projektovou dokumentací a budeš plnohodnotnou součástí řízení projektů. Čekají tě stand-upy i kontakt s klientem.

CO UVÍTÁME
    Budou se ti hodit základy programování a celkový technologický přehled. Důležitá je také odpovědnost, organizovanost, komunikační dovednosti a týmová spolupráce.

CO ZA TO
    Pracovní dobu si určuješ sám/sama. Necháme na tobě, kdy chceš pracovat. Home office dle potřeby, bez složitých schvalovaček. Zkušenější kolega, který tě toho hodně naučí. Nové kancly přímo na Jakubáku. A taky ta klasika – firemní akce, Multisport, telefonní tarif...

KOMU SE OZVAT

Zaujala tě nabídka? Tak napiš Zuzce na konecna@inqool.cz.

Chceš vědět víc o tom, jak fungujeme? Přečti si medailonek.

InQool, a. s. , Běhounská 5/18, 602 00 Brno, www.inqool.cz