Spolupráce FI MU s průmyslem

• Safetica, part time stáž C++ developer (Linux/macOS/Windows)

Hledáme milovníky hlavolamů a “nakousnutých jablek”. Umíme chránit data v Microsoft prostředí, ale teď nás čeká vymyslet to znova pro macOS. Stavíme na to polo-studentský tým a pokud tě láká vyvíjet řešení pro počítače (namísto e-shopu), přijď k nám získat praktické zkušenosti a něco změnit. Je nám jedno, jestli máš zkušenosti s programováním pro Linux, Windows nebo macOS, na úrovni služeb / daemonů je to víceméně stejné. Jdeš do toho?

Co u nás budeš dělat?
    • Vyvíjet na platformě macOS (velmi podobné linuxu, ale vlastně i Windows).
    • Není to o GUI, je dobré mít představu o vytvoření služby/daemona, řešení pádů, volání systémových API a synchronizaci procesů.
    • Na čem bys teda pracoval? Například bys mohl vytvořit modul ovládající FileVault šifrování, kontrolovat jaké data odcházejí z počítače hlídáním změn v kernel file logu, vytvořit doplněk do Mail a Outlook aplikací a nebo spolupracovat na mechanismu analyzující obsah dat v souborech. A desítky dalších možností...
    Další informace
    • Pozice je vhodná i pro studenty - potřebuješ znalost alespoň jednoho: C++ / C# / Objective C / Swift… a chuť učit se.
    • Pracujeme v přátelském a neformálním prostředí a řešíme zajímavé výzvy, máme unikátní řešení a naše práce nás baví.
    • Místo pracoviště: U Vodárny 2965/2, Brno – Královo Pole.
    • Pošli svůj životopis na jobs@safetica.com anebo stačí odkaz na LinkedIn profil.
    • Zajímá tě ještě něco, než nám pošleš CV? Kontaktuj naše HR na 736 116 182.