Spolupráce FI MU s průmyslem

• Chceš se dál rozvíjet? Poznej DAITE

Nevyhovuje ti být součástí davu?
    Chceš se učit nové věci a nesedět jen za anonymní klávesnicí?
    Chceš se dál rozvíjet?

Máme pro tebe nabídku. Pojďme se sejít, popovídat si, a když se my budeme líbit tobě a ty nám, rádi tě přivítáme do našeho týmu.
    Nenabízíme práci. Nabízíme prostředí, kde můžeš růst, tvořit, učit se nové věci.
    A začít tím, že ti pomůžeme s bakalářkou a nebo diplomkou, která s námi bude mít smysl a neskončí v koši, ale uvidíš ji na opravdovém hřišti.

O čem to 4/12 na FI MUNI bude?
    • O tobě.
    • O tom, s čím ti můžeme při škole pomoct.
    • O tom, co se u nás můžeš naučit.
    • O tom, jaké technologie používáme.
    • O tom, jak fungují naše produkty.
    • O tom, jakou diplomku, bakalářku nebo projekt u nás můžeš dělat.
    • O tom, jak se s námi dělá a proč je to fajn.
    • A navíc si to vyzkoušíš na vlastní kůži.
    • A pokud nejsi guru programování, nevadí, pro nás je důležitá chuť poznávat nové věci.
    Kdo jsme?
    Jsme mladý kolektiv s velkými cíli a výbornými výsledky. Máme vlastní softwarový produkt GOAL SPORT software. Díky našemu produktu se fanoušci na stadionu FC Barcelona dozví, že padl gól. A nejen tam, pracujeme i pro spoustu českých týmů jako je Kladno legendárního Jaromíra Jágra.

Akce se koná v Kybernetickém polygonu na Fakultě informatiky 4. 12. 2017, 13:00 - 16:00