Den s průmyslovými partnery FI středa 10. 5. 2017
Den s průmyslovými partnery
, který se uskuteční ve středu 10. 5. 2017.Prezentace firem:
- Dopoledne: od 9:15 posluchárna D3
- Odpoledne: od 14:00 posluchárna A217
Stánky firem:
- Dopoledne: budova D
- Odpoledne: vstupní hala FI
Na prezentaci firem v posluchárnách navazují prezentace firem na stáncích v budově D a odpoledne ve vstupní hale FI.
Studenti tak mají možnost seznámit se s:
- novými partnery fakulty,
- možností stáží u firem a možností spolupráce na projektech,
- tématy bakalářských a diplomových prací, které jsou zadané ve spolupráci s průmyslovými partnery,
- příp. najít uplatnění v praxi.
Připraveno je malé občerstvení!
Předběžný program Dne SPP 10. 5. 2017
9:15 První část prezentací firem pro studenty, posluchárna D3 (budova D):
- 9:15 – 9:30 Y Soft Corporation, a.s.
- 9:30 – 9:44 Red Hat Czech s.r.o.
- 9:44 – 9:53 MONET+, a.s.
- 9:53 – 9:56 Předání diplomů vítězům 6. ročníku soutěže pro šikovné studenty FI.
- 9:56 – 10:00 Flowmon Networks, a.s.
- 10:00 – 10:15 Lexical Computing CZ s.r.o.
- 10:15 – 10:25 NetSuite Czech Republic s.r.o.
- 10:25 – 10:35 Honeywell, spol. s r.o.
- 10:35 – 10:45 Mycroft Mind, a.s.
- 10:45 – 10:55 IBA CZ, s.r.o.
- 10:55 – 11:05 Aero4TE s.r.o.
- 11:05 – 11:15 Kentico software s.r.o.
- 11:15 – 11:25 Konica Minolta Business Solutions Czech, spol. s r.o.
- 11:25 – 11:35 SEACOMP s.r.o.
- 11:35 – 11:45 Mind Forge Group, SE
- 11:45 – 12:00 Jak rozvíjet svou kariéru prostřednictvím portálu JobCheckIN
Přednáška Kariérního centra MU pro studenty
- 12:00 – 12:05 Losování studentů dle prezenční listiny
Výherci získají speciální konzultace Kariérního centra MU
14:00 Druhá část prezentací firem pro studenty, posluchárna A217 (budova A):
- 14:00 – 14:05 Comprimato Systems s.r.o.
- 14:05 – 14:10 VEIT Electronics s.r.o.
- 14:10 – 14:15 SDE – Software Solutions s.r.o.
- 14:15 – 14:20 Safetica Technologies, s.r.o.
- 14:20 – 14:25 Nexa Technologies CZ s.r.o.
- 14:25 – 14:30 Trusted Network Solutions s.r.o.
- 14:30 – 14:35 Mautilus, s.r.o.
- 14:35 – 14:40 IBM Global Services Delivery Center Czech Republic s.r.o.
- 14:40 – 14:45 GoodData s.r.o.
- 14:45 – 14:50 DAITE s.r.o.
- 14:50 – 15:00 Národní bezpečnostní úřad
- 15:00 – 15:05 InQool a.s.
- 15:05 – 15:10 KGT Investments Ltd.
- 15:10 – 15:15 Losování studentů dle prezenční listiny
Výherci získají speciální konzultace Kariérního centra