Spolupráce FI MU s průmyslem

• NetSuite - Technical Analyst

Baví tě jednat se zákazníky, ale ve stejnou dobu bys nechtěl příjít o možnost programovat?
    Pak by pozice Technického analytika mohla být vhodná právě pro tebe. V NetSuite vyvíjíme podnikový informační systém (ERP), který běží na cloudu a využívají ho zákazníci jako třeba Spotify, GoPro nebo F&F. Čím jsme si tyto zákazníky získali? Třeba tím, že jim celý systém nastavíme na míru během krátkých 100 dní. A právě tam se otevírá prostor pro naše technické analytiky, kteří se zákazníkem komunikují, zjišťují jeho požadavky a pak následně podle nich systém konfigurují. Takže je to dobrá kombinace, jak si vylepšit skriptovací dovednosti a ve stejnou dobu být důležitým prostředníkem mezi zákazníkem, vývojáři a implementačními týmy – zkrátka propojit svět informatiky a byznysu.

A co nabízíme?
    • Půlroční školení, kde tě naučíme vše potřebné – formou e-learningu, webinářů, workshopů, případových studií, role-plays a v neposlední řadě i skrze shadowing. Přizpůsobíme ti práci podle toho, co tě baví více – je-li to skriptování nebo raději intenzivnější kontakt se zákazníkem.
    • Reálnou možnost postupu na vyšší pozice
    • Smlouva na dobu neurčitou, práce na plný úvazek a plně placená i v době tréninku
    • Nadprůměrné platové ohodnocení.
    • Nástup 3.7.2017
    Co na oplátku od tebe požadujeme?
    • Skvělé komunikační schopnosti.
    • Velmi dobrou angličtinu (slovem i písmem).
    Neváhej a piš na ebalvircakova@netsuite.com