Spolupráce FI MU s průmyslem

• Honeywell - Junior PHP / Nette Developer - DPČ pro studenty

Buďte v centru dění elitního projektového týmu a staňte se jeho IT guru!

Pokud jste studentem/studentkou posledního ročníku vysoké školy a máte zájem o práci v přátelském týmu v prostředí nejnovějších leteckých technologií, máme pro vás zajímavou příležitost!

Na co se u nás můžete těšit?
    • Budete se podílet na nasazení a testování informačního systému pro vaše kolegy.
    • Postaráte se o implementaci nových funkcionalit IS, budete analyzovat požadavky na systém a proaktivně navrhovat řešení.
    • Výsledky vaší práce budou vidět! Budete mít možnost je prezentovat i přicházet s novými nápady.
    • Můžete u nás pracovat 15 – 20 hodin týdně dle vašich možností.
    A co potřebujete, abyste se k nám mohl/a přidat?
    • Uvítáme studenty posledního ročníku vysokých škol se zaměřením na IT nebo příbuzné obory.
    • Znalost PHP a Nette framework je nejdůležitější, další věci vás naučíme.
    • Středně pokročilá znalost angličtiny vám bude při vaší práci také k užitku.
    • Hledáme kolegu, na kterého je spoleh a který se nebojí ozvat, má-li nápad!
    Informace o Honeywellu:

Honeywell Technology Solutions (HTS) dynamicky rozšiřuje vývojové a výzkumné centrum v Brně, které bylo založeno v roce 2003 a stalo se největším vývojovým centrem v Evropě.

Uvedená pozice je součástí divize Advanced Technology Europe, která se zaměřuje na aplikovaný výzkum v klíčových oblastech leteckého a kosmického průmyslu, jakými jsou řízení letového provozu; komunikace, navigace, kontrolní a řídicí systémy; interakce mezi člověkěm, počítačem a avionikou.

V případě zájmu o tuto pracovní pozici mne kontaktujte na
    vera.klevarova@honeywell.com