Spolupráce FI MU s průmyslem

• Realizace špičkových GUI dle grafických návrhů
    • Tým nadšených Smart TV vývojářů, který se neustále rozšiřuje
    • Spolupráce při vývoji produktů a našeho Smart TV SDK
    • Analýza a návrh technických řešení
    • Projekty pro světové zákazníky
    Co je pro nás důležité?
    • Hledáme schopné a samostatné vývojáře, pro které je vývoj software zábava
    • Zkušenost s verzovacími systémy - GIT
    • Znalost problematiky OTT, DRM, HbbTV výhodou
    • Profesionální a agilní přístup, proaktivita
    • Anglický jazyk alespoň na úrovni B1
    Proč s námi?
    • Rostoucí brněnská společnost kombinující profesionální přístup se zábavou
    • Práci s nejmodernějšími technologiemi v mladém kolektivu s profesionály, kteří jsou vítězové mnoha mezinárodních soutěží a jsou držiteli mnoha ocenění
    • Pestrost projektů díky vývoji software na zakázku a vývoji vlastních produktů
    • Působení na světovém trhu
    • Tvůrčí pracovní prostředí v moderních prostorách
    • Zajímavé platové podmínky
    • Spolupráce ihned
    Podílejte se sami na vytváření společnosti, v níž Vás bude bavit pracovat.

O společnosti:

Mautilus je tým profesionálů s více než 10 lety zkušeností ve vývoji OTT multiscreenových aplikací. Naší misí je tvořit jedinečné aplikace na míru primárně pro mezinárodní VoD služby a TV společnosti na všechny hlavní platformy včetně smartphonů, chytrých televizí, herních konzolí, set-top boxů a HbbTV.

Děláme však mnohem více. Tvoříme také aplikace týkající se oblastí SmartHome, IoT a VR/AR, hrajeme si s novými technologiemi a zařízeními a hlavně se u toho vždy bavíme.

K tomu, abychom byli mezi nejlepšími v tom, co děláme a co nás baví, potřebujeme ty nejlepší lidi, kteří budou mít zájem nejen o výše uvedené věci a technologie, ale budou s námi chtít změnit budoucnost TV.

Naše jedinečné aplikace jsme již vytvořili pro desítky klientů jako HBO, Seznam.cz, Telefónica, CME, Siemens a desítkám dalších společností na každém kontinentu. Tedy kromě Antarktidy. Zatím.

Chcete změnit budoucnost televize? Chcete se účastnit těch nejlepších konferencí a událostí po celém světě v rámci vaší specializace?

Stačí nás kontaktovat.

hr@mautilus.com