Spolupráce FI MU s průmyslem

• Mautilus - Vývojář pro Set-Top-Boxy Roku

Do naší společnosti hledáme vývojáře pro platformu Roku.

Náplň práce:
    • Vývoj video aplikací pro set-top-boxy Roku, které se stávají stále žádanější na celosvětovém trhu
    • Vývoj ve skriptovacím jazyku BrightScript
    • Realizace špičkových GUI dle grafických návrhů
    • Analýza a návrh technických řešení
    • Spolupráce s obchodním a projektovým týmem
    • Práce v nově se formujícím perspektivním týmu Roku vývojářů
    • Projekty pro světové zákazníky
    • Možnost přechodu i na jinou platformu
    Co je pro nás důležité?
    • Hledáme schopné a samostatné vývojáře, pro které je vývoj software zábava
    • Znalost BrightScriptu výhodou – není však očekávána. Velmi však oceníme, pokud si uchazeč již před pohovorem základní informace o platformě nastuduje
    • Zásadní je nadšení pro nové věci, vůle a chuť naučit se nový programovací jazyk
    • Zkušenost s verzovacími systémy - GIT
    • Anglický jazyk alespoň na úrovni B1
    • Profesionální a agilní přístup, proaktivita
    Proč s námi?
    • Rostoucí brněnská společnost kombinující profesionální přístup se zábavou
    • Práci s nejmodernějšími technologiemi v mladém kolektivu s profesionály, kteří jsou vítězové mnoha mezinárodních soutěží a jsou držiteli mnoha ocenění
    • Pestrost projektů díky vývoji software na zakázku a vývoji vlastních produktů
    • Působení na světovém trhu
    • Tvůrčí pracovní prostředí v moderních prostorách
    • Zajímavé platové podmínky
    • Spolupráce ihned
    Podílejte se sami na vytváření společnosti, v níž Vás bude bavit pracovat.

O společnosti:

Mautilus je tým profesionálů s více než 10 lety zkušeností ve vývoji OTT multiscreenových aplikací. Naší misí je tvořit jedinečné aplikace na míru primárně pro mezinárodní VoD služby a TV společnosti na všechny hlavní platformy včetně smartphonů, chytrých televizí, herních konzolí, set-top boxů a HbbTV.

Děláme však mnohem více. Tvoříme také aplikace týkající se oblastí SmartHome, IoT a VR/AR, hrajeme si s novými technologiemi a zařízeními a hlavně se u toho vždy bavíme.

K tomu, abychom byli mezi nejlepšími v tom, co děláme a co nás baví, potřebujeme ty nejlepší lidi, kteří budou mít zájem nejen o výše uvedené věci a technologie, ale budou s námi chtít změnit budoucnost TV.

Naše jedinečné aplikace jsme již vytvořili pro klienty jako HBO, Seznam.cz, Telefónica, CME, Siemens a pro desítky dalších společností na každém kontinentu. Tedy kromě Antarktidy. Zatím.

Chcete změnit budoucnost televize? Chcete se účastnit těch nejlepších konferencí a událostí po celém světě v rámci vaší specializace?

Stačí nás kontaktovat.

hr@mautilus.com