Spolupráce FI MU s průmyslem

• Umíš nainstalovat grafickou kartu? Nauč ji počítat a vyhraj GeForce GTX 1080!

V předmětu GPU Programming se dozvíš více o hardwarové architektuře, programovacích technikách a optimalizaci kódu pro GPU. Naučíme Tě programovat v CUDA a v OpenCL. Zjistíš také, jak optimalizovat kód pro NVIDIA a AMD GPU, Intel CPU a Intel Xeon Phi. Osvojíš si základní návyky v designu paralelních algoritmů s ohledem na efektivní běh na rozdílných hardwarových architekturách. Výuka je vedená prakticky ve spolupráci s experty na GPU programování z firmy Comprimato.

V rámci předmětu budeš soutěžit se svými spolužáky o nejrychlejší GPU kód. Kromě praktických zkušeností tak můžeš získat také nejnovější grafickou kartu GeForce GTX 1080, kterou do soutěže věnuje firma NVIDIA. Dále tři nejlepší studenti dostanou možnost placené stáže ve firmě Comprimato a zapojí se tak do vývoje na grafických kartách v praxi.

Zaregistruj si předmět PV197 a v zimním semestru 2016 se na Tebe budeme těšit.