Spolupráce FI MU s průmyslem

• Safetica Technologies - Technical Consultant (Security)

Jsme rostoucí technologická firma zabývající se ochranou dat, která nespí na vavřínech a chce ukousnout co největší část trhu IT bezpečnosti, zajistit klidný spánek našim zákazníkům, podílet se na zlepšení celosvětové bezpečnosti a dokázat, že jsme rovnocenným hráčem světových gigantů.

Hledáme nového kolegu na konzultace, analýzu a implementaci našeho bezpečnostního SW v zákaznických firmách do našeho Delivery týmu.

Tvůj záběr bude sahat od prezentace produktu a předávání know-how, až k podrobné technické analýze požadavků a integraci našeho řešení do zákaznických systémů. Budeš klíčovým člověkem pro předání zpětné vazby a zákaznického pohledu zpět do firmy, čímž ovlivníš vývoj našich produktů. Pracujeme vzdáleně z kanceláře i přímo u zákazníků po celé ČR a v zahraničí, komunikujeme česky i anglicky. Na této pozici se budeš rozvíjet v projektovém managementu, IT bezpečnosti i v technických znalostech.

Co Ti nesmí chybět:
    • Znalost operačních systémů Windows na úrovni administrátora
    • Přehled v oblasti IT, znalost problematiky IT bezpečnosti je výhodou
    • Ochota a schopnost komunikovat jak s manažerem, tak s vývojářem
    • Orientace ve Windows serverových řešeních a sítích výhodou
    • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni slovem i písmem (B2)
    • Zájem o bezpečnost a ochranu dat
    • Dobré vystupování a komunikační schopnosti, pečlivost a týmového ducha
    • Chuť učit se novým věcem a cestovat
    Na oplátku nabízíme:
    • Možnost výběru cesty svého budoucího profesního růstu – security guru, vedení týmu, školitel nebo odborník na implementaci SW u klientů
    • Zaškolení v oblasti IT s důrazem na IT bezpečnost
    • Zaškolení na produkt a postupné zapojování do jednotlivých činností týmu
    • Účast na vývoji nového software a služeb v mladém, dynamickém a otevřeném kolektivu
    • Možnost být u rozvoje odvětví DLP
    • Zázemí české firmy s českým vedením
    Máš o tuto pozici zájem? Pošli nám své krátké strukturované CV a motivační dopis, kde zmíníš vše o svých předchozích úspěších, svých schopnostech a proč právě Ty bys měl být novým členem týmu Safetica.

Můžeš se přihlásit i zde: https://candidates.lusk.io/p/8283a49d/

V průvodním e-mailu, prosím, zodpověz následující otázky:

• 1) Jaké jsou Tvoje znalosti Windows stanic, serverů a sítí?
    • 2) Co jsou podle Tebe hlavní hrozby plynoucí z úniku firemních dat, a jak k únikům dochází?
    • 3) Jak bys doporučil/a zabezpečit PC s Windows 7 tak, aby byl chráněn proti externím i interním hrozbám?
    Těšíme se na Tebe!

Tvoje Safetica

jobs@safetica.com

P.S. Jestli nejsi tou pravou osobou zrovna Ty, ale víš o někom, pro koho je jako šitá, pošli nám kontakt a získej finanční bonus za doporučení ;-)

Odesláním svého životopisu a jiných osobních údajů udělujete souhlas společnosti Safetica Technologies s.r.o. ke zpracování těchto osobních údajů za účelem získání zaměstnání, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Tento souhlas udělujete na dobu pěti let od zaslání vašich osobních údajů.