Spolupráce FI MU s průmyslem

• Kentico - Web Developer

Hledáme pohodového kolegu, který s námi bude spravovat a rozvíjet firemní weby.

Co nebudete dělat?

Ano, čtete správně. S touto pracovní pozicí se nese spousta mýtů. A my jsme se je rozhodli zbořit. Takže co u nás jako Web Developer nebudete dělat?

Nebudete:
    • dělat pořád to samé dokola,
    • pracovat na věcech bez kontextu,
    • dostávat nesmyslné úkoly,
    • mít od pondělí až do pátku pořád přesčas. Ani o víkendech.
    Jak to tedy u nás funguje? Jsme tým, který má na starost všechno kolem webových prezentací Kentico. Redesign stránek, správu partnerských portálů, landing pages… je to různorodá práce a spolupracujeme s různými týmy napříč firmou.

Jedeme agilně, na Scrumu a fakt nám to jde. Jsme fajn parta – 4 vývojáři, grafička, UXák, Scrum Master a Product Owner. Co to znamená v praxi? V týdenním sprintu máme přibližně 6 úkolů. Ale jak si je rozdělíme mezi sebou, to už je na nás. Protože je nás víc, můžeme si jednoduše vybírat práci, která nás baví. Ve zbytku času se učíme, jezdíme na konference nebo vymýšlíme vlastní projekty. Třeba teď se bavíme návrhy 404 a zobrazováním statistik hokejistů na ledové kostce v brněnské DRFG Areně.

Jakého kolegu k sobě hledáme? Možná za sebou máte pár let v agentuře. Nebo jste na volné noze, ale pracovat bez jistoty stabilního a pravidelného příjmu vás už nebaví. Nebo jste po škole. Tak či tak, musíte mít za sebou projekty. Weby. Zkušenosti. Reálné reference, že TO prostě umíte.

A další dovednosti k tomu:
    • Výbornou znalost HTML a CSS pro tvorbu responzivních webů.
    • Zkušenosti s back-endem – C#, ASP.NET.
    • Komunikativní znalost angličtiny.
    Nabízíme

Innovation Time - ⅕ pracovní doby si plánujete podle toho, čemu se chcete věnovat – projektům nebo dalšímu vzdělávání.
    Školení a certifikace - proplácíme kurzy angličtiny i oborové specializace.
    Služební cesty - chcete do USA, UK, Austrálie nebo Nizozemska? Můžete, máme tam pobočky.
    Placené přesčasy - každou hodinu navíc uvidíte ve výplatě.
    Volná pracovní doba - doporučuje 10 z 10 rodičů i mimobrněnských kolegů.
    Multisport karta - vyrazte cvičit klidně každý den – na náš účet.
    Pohodové pracovní prostředí - psi, rybičky… máme dokonce vlastní výčep. A nebojíme se ho použít.

+ spoustu dalších samozřejmostí

Máte o tuto pozici zájem? Napište nám na jobs@kentico.com.