Spolupráce FI MU s průmyslem

• Safetica Technologies - Technical copywriter

Přivedli jsme na svět první software na světě pro kompletní ochranu společností před lidským faktorem a i vy se můžete stát součásti globálního úspěchu.
    Jsme tým plný profesionálů a nadšenců, kteří věří, že lidé dělají chyby a my přinášíme obrovskou hodnotu v software, který pomáhá firmám ochránit je před jejich následky. Pojďte rozšířit náš tým.

Náplň práce:
    • Příprava uživatelské a technické dokumentace k produktům Safetica
    • Tvorba a správa textů používaných v produktech Safetica
    • Tvorba bezpečnostních analýz na základě zákaznických dat, a jiných zákaznicky orientovaných dokumentů
    • Psaní a úpravy všech dokumentů v češtině i angličtině
    • Komunikace se zákazníky a partnery v českém a anglickém jazyce
    • Podpora zákazníků emailem, telefonem a dalšími dostupnými kanály (fóra, sociální sítě)
    Požadujeme:
    • Přehled v oblasti IT (zaměření na bezpečnost výhodou)
    • Praxe v psaní odborných a uživatelsky zaměřených textů
    • Výborné jazykové dovednosti a úroveň psaného textu
    • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni slovem i písmem (úroveň C1)
    • Orientace ve Windows serverových řešeních a sítích výhodou
    • Pokročilé zkušenosti s prací s MS Windows a MS Office
    • Výborné komunikační, organizační a analytické schopnosti
    • Chuť učit se novým věcem
    • Pečlivost
    • Týmový duch
    Nabízíme:
    • Možnost rozvoje v oblasti
    • Zaškolení v oblasti IT s důrazem na IT bezpečnost
    • Zaškolení na produkt a postupné zapojování do jednotlivých činností týmu
    • Zázemí ryze české společnosti s mezinárodní působností
    • Otevřený tým mladých zapálených lidí
    • Možnost být u rozvoje nového odvětví (DLP)
    Máte-li o tuto pozici zájem, pošlete nám své CV a cokoliv, co je vizitkou Vašich schopností a předchozích úspěchů – zejména publikované články, vypracované odborné texty.

V průvodním emailu, prosíme, zodpovězte následující otázky, odpovědi prosím vypracujte v anglickém jazyce:
    • Jak byste ohodnotil/a úroveň Vaší znalosti operačních systémů Windows?
    • Jak byste doporučil/a zabezpečit PC s Windows 7, tak aby byl chráněn proti externím i interním hrozbám. Jako návrh uveďte seznam softwaru případně hardwaru s doporučeným nastavením a jakékoliv další nastavení, které umožňuje nativně operační systém. Případně doplňte další důležitá doporučení, která Vás napadnou.
    Kontakt:
    jobs@safetica.cz
    606 050 753

Odesláním svého životopisu a jiných osobních údajů udělujete souhlas společnosti Safetica Technologies s.r.o. ke zpracování těchto osobních údajů za účelem získání zaměstnání, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Tento souhlas udělujete na dobu pěti let od zaslání vašich osobních údajů.