Spolupráce FI MU s průmyslem

• Flextronics - pracovní stáž pro studenty FI MU

Pracovní stáž pro studenty FI MU

Zadání
    Vytvořit dokument popisující aktualizaci stávajícího firemního portálu intranet a tyto změny realizovat.

Popis
    Primární firemní portál Flextronics Design Centra v Brně byl v minulosti pouze intranet. Během několika posledních let se v rámci celého korporátu začaly využívat jiné nástroje, které nahradily pouze některé funkce stávajícího intranetu. Potřebný náhled generovaný na základě dat ve dvou čí více databázích pak zcela chybí. K získání potřebného náhledu je pak mnohdy nutné zadávat data jak do intranetu, tak i do nových korporátních nástrojů.

Cílem je upravit stávajíci firemní portál intranet tak, aby umožnil zobrazení a zpracování dat z jiných korporátních nástrojů, a přidat nové funkce dle vstupů z jednotlivých oddělení – Nákup, Kvalita, HR a jiné viz

Intranet
    Interní firemní webový portál v PHP/MySQL sloužící pouze pro potřebu Flextronics DC v Brně. Obsahuje různé - navzájem propojené - moduly, např. zaměstnanci, dovolené, projekty, výkaz prace, kontakty a jiné. Intranet je plně pod kontrolou Flextronics DC v Brně.

WorkDay
    Korporatní databáze lidských zdrojů.

PlanView
    Korporátní databáze lidských zdrojů, projektů a výkazů práce.

SFDC
    Korporátní databáze zákazníků a projektů.

IQS
    Interní Excel databáze obchodních příležitostí a projektů.

QualFX
    Korporátní nástroj pro správu nápravných a preventivních opatření.

Flextronics Design, s.r.o.
    Purkyňova 649/127