Zahraniční studia

• Erasmus studijní pobyty 2012/2013

Díky navýšení finančních prostředků pro studentské pobyty v rámci programu Erasmus na akademický rok 2012/2013 vyhlašujeme doplňující výběrového řízení pro pobyty na jaře 2013. Program Erasmus umožňuje absolvovat část studia na některé ze zahraničních univerzit, se kterou má FI uzavřenu bilaterální dohodu. Životní náklady a cestu si studenti hradí ze stipendia poskytovaného tímto programem. Délka pobytu v zahraničí je 3 - 12 měsíců v závislosti na konkrétní bilaterální dohodě.
    V rámci tohoto výběrového řízení je možno se přihlásit na následující univerzity:
    • Rheinische Friedrich-Wilhelms-Universitat Bonn
    • Aalborg University - nutnost jazykového certifikátu na úrovni C1
    • Universidad de Navarra - jen pro PhD studenty
    • Universidade do Porto - Machine Learning
    • Université de Paris-Sud XI - Machine Learning
    • ENSIETA
    • Univerzita Komenského v Bratislave
    • Univerzita Pavla Jozefa Šafárika
    • University of Zagreb
    • MINES ParisTech
    • University of Bamberg
    • Universidad Alfonso X El Sabio Madrid
    Přihláška a další informace jsou k dispozici na webu OZZ: http://www.fi.muni.cz/international/erasmus.xhtml.cs
    Termín dodání přihlášky + kopií dokladů jazykových znalostí na OZZ: 17. června 2012.