Zahraniční studia

• Studium na partnerských univerzitách MU v zámoří

Centrum zahraničních studií vypisuje výběrové řízení na studijní místa na partnerských univerzitách v jarním semestru 2011 (případně v obou semestrech roku 2011). Celkově se jedná asi o patnáct univerzit v USA, Kanadě, Izraeli, Brazílii, Chile, Austrálii, Japonsku, Jižní Koreji, Tchajwanu a Číně.
    • Tato nabídka je určena studentům, kteří v době výjezdu do zahraničí mají ukončené minimálně dva semestry na MU.
    • Většina univerzit je otevřená studentům bakalářských a magisterských programů, několik možností je i pro doktorandy.
    • Předpokladem je vynikající znalost angličtiny, případně jazyka, ve kterém bude výuka probíhat.
    • Student by měl pravděpodobně obdržet stipendium až ve výši 10 000 Kč/měsíc.
    Termín odevzdání přihlášek: čtvrtek 23. září 2010 do 15:00 hodin na CZS
    Kontaktní osoba: Martin Glogar (glogar@czs.muni.cz)
    Více informací: http://czs.muni.cz/cz/out/studenti/studijni-pobyty/Stipendia-na-part (nabídka je průběžně doplňována, takže se prosím vracejte pro aktuální informace)