Zahraniční studia

• ERASMUS – školení zaměstnanců v zahraničí

CZS MU vypisuje výběrové řízení na pobyty ERASMUS – školení zaměstnanců v zahraničí v akademickém roce 2010/2011. Podle výše schválených financí, bude MU moci vyslat několik svých zaměstnanců na školení v zahraničí.
    Cílem školení je získat znalosti nebo konkrétní know-how ze zkušeností a příkladů dobré praxe dostupných v zahraničí, jakož i praktické dovednosti, které mají význam pro jejich současné zaměstnání a profesní rozvoj. Školení může mít podobu studijní návštěvy, stínování zkušeného pracovníka, semináře, workshopu, apod., od roku 2010/11 je umožněna i účast na konferenci
    Zúčastnit se může zaměstnanec MU, který má uzavřenou pracovní smlouvu na jakýkoli pracovní úvazek (nestačí DPP, DPČ).
    Realizace pobytu v období: 1.6. 2010 - 19. 9. 2011
    Délka pobytu: 5-10 dní školení
    Výběrové řízení na MU:
    1. kolo: probíhá na jednotlivých fakultách/samostatných pracovištích
    - zaměstnanci podávají přihlášky pověřenému pracovišti na své fakultě
    - podkladem pro výběr je písemný pracovní plán školení a zdůvodnění jeho přínosu
    - přednost mají pracovníci vyjíždějící poprvé
    2. kolo - CZS MU (konference, účast na jazykových kurzech, seminářích a workshopech by neměly představovat většinu z celkového počtu dní za celou MU)
    Termín podání přihlášek: 1. 3. – 15. 4. 2010
    Kontaktní osoba na FI: Radka Brolíková (brolikov@fi.muni.cz)
    Kontaktní osoba na CZS MU: Mgr. Zita Hrabovská (tel. 549 49 4870, hrabovska@czs.muni.cz)
    Podrobné informace, dokumenty atd. najdete na internetové adrese: http://czs.muni.cz/cz/out/ostatni/skoleni/czv_erasmus