Zahraniční studia

• Studium na partnerských univerzitách MU v zámoří

CZS vypisuje výběrové řízení na studijní místa na partnerských univerzitách v akademickém roce 2010/2011. Celkově se jedná asi o dvacet univerzit v USA, Kanadě, Mexiku, Austrálii, Japonsku, Jižní Koreji, Tchajwanu a Číně.
    • určeno studentům, kteří v době výjezdu do zahraničí mají ukončené minimálně 2 semestry na MU
    • ač je většina univerzit v nabídce otevřená studentům bakalářských a magisterských programů, několik možností je nabízená i doktorandům
    • vynikající znalost angličtiny, případně jazyka, ve kterém bude výuka probíhat
    • délka pobytu od jednoho semestru po celý akademický rok
    • student obdrží měsíční stipendium ve výši 10 000 Kč (v roce 2010 může být částka změněna)
    Termín odevzdání přihlášek je středa 17. února 2010 do 14:00 hodin na CZS.
    Kontaktní osoby:
    Austrálie: Amal al Khatib (amal@czs.muni.cz)
    Ostatní univerzity: Martin Glogar (glogar@czs.muni.cz)
    Více informací: http://czs.muni.cz/cz/out/studenti/studijni-pobyty/Stipendia-na-part-files/aust-utrecht (nabídka je průběžně doplňována, takže se prosím vracejte pro aktuální informace)