Zahraniční studia

• Stáž v IBM Research v Zurichu

Renomovaná evropská laboratoř IBM v Zurichu nabízí v rámci programu Great Minds student internships 2010 stáže pro studenty magisterských programů v informatice s dobrou znalostí angličtiny v délce 3–6 měsíců.
    Zájemci musí napsat odpovědi na 5 otázek v rozsahu 1-2 stran, přidat CV a předat některému profesorovi FI k vyjádření – napsání doporučení (vše v angličtině).
    Otázky:
    • What do you see as the most interesting and relevant applications of information technology (IT) in the coming years?
    • In your opinion, what are the most important technical challenges in these applications?
    • What do you want to achieve personally in this field?
    • What would you like to accomplish during an internship at the IBM Zurich Research Lab?
    • What kind of project would you like to work on?
    IBM platí úspěšným uchazečům cestovní náklady do a z Zurichu, ubytování a příspěvek na pobyt.
    Termín doručení přihlášky je 9. prosince 2009 na Oddělení zahraničních studií FI.