Zahraniční studia

• Studium na partnerských univerzitách v zámoří

CZS vypisuje výběrové řízení na studijní místa na partnerských univerzitách v jarním semestru 2010 (případně v obou semestrech roku 2010). Jedná se o univerzity v USA (University of New Orleans, Edgewood College), Kanadě (University of Saskatchewan), Chile (Universidad Mayor), Austrálii (University of Sunshine Coast), Japonsku (Akita International University), Jižní Koreji (University of Sungkyunkwan), Tchajwanu (National Chengchi University, National Taiwan University) a Číně (Hong Kong Baptist University, Hong Kong Institute of Education).
    Podmínky studia:
    • pro studenty, kteří v době výjezdu do zahraničí mají ukončené minimálně dva semestry na MU,
    • většina univerzit nabízí studium studentům bakalářských a magisterských programů, několik možností je nabízeno i doktorandům,
    • předpokladem je vynikající znalost angličtiny, případně jazyka, ve kterém bude výuka probíhat
    • student obdrží měsíční stipendium asi ve výši 10 000 Kč
    Termín odevzdání přihlášek je pondělí 5. října 2009 do 15:00 hodin na Centru zahraničních studií.
    Kontaktní osoba: Martin Glogar (glogar@czs.muni.cz)
    Více informací: http://czs.muni.cz/cz/out/studenti/studijni-pobyty/Stipendia-na-part