Zahraniční studia

• S Microsoftem na stáž do USA?

Ovládáte angličtinou a baví vás počítače? Potom určitě popřemýšlejte o nabídce firmy Microsoft. Talentovaní studenti z České republiky, kteří studují 3. nebo 4. ročník vysoké školy, mají možnost strávit 3 měsíce během léta 2009 na odborné stáži v Redmondu v USA.
    Studenti by měli mít stejné povinnosti a práva jako zaměstnanci na plný úvazek a očekává se spolupráce v týmech. Jde o jedinečnou příležitost zabývat se řešením skutečných problémů s pomocí mentorů. Tento rok se hledají především zájemci o pozice Software Design Engineer (vyvíjení operačních systémů a aplikací budoucí generace) a Sotfware Design Engineer in Test (testování nových programů a aplikací z pozice uživatele).
    Zájemci by měli prokázat zkušenosti s programováním (C/C++, C#) a ovládat plynule anglický jazyk. Podmínkou je studium 3. nebo 4. ročníku české vysoké školy. Dále je výhodou týmový duch, komunikativnost, flexibilita, kreativnost a orientace na výsledek.
    Přihlášky a CV je možné zasílat na adresu sbox@microsoft.com do 14. prosince 2008.