Zahraniční studia

• Pobyty na družebních univerzitách na rok 2009

CZS MU vyhlásilo kvóty pro pracovní cesty na družební univerzity, kterými jsou pro tento rok:

• Univerzita Pécs
    • Univerzita Greifswald
    • Univerzita Regensburg
    • Univerzita Poznaň
    • Univerzita Wroclaw
    • Univerzita Vídeň
    • Univerzita Komenského Bratislava
    Cílem je podporovat takové pobyty, které povedou k navazování nových kontaktů a k rozšiřování spolupráce s novými partnery na partnerských univerzitách. Pro rok 2009 získala FI 20 člověko/dní (kromě Greifswaldu). Délka výměnného pobytu by měla být max. 5 dní, přičemž kratší pobyty je možné navrhnout pro UK Bratislava a Vídeňskou univerzitu, jelikož jsou v tomto rozsahu smysluplně realizovatelné.
    Tato aktivita je určena zejména pro akademické pracovníky MU, ve výjimečných případech se pobytu může zúčastnit student doktorského studijního programu.
    Zájemci odevzdají pracovní plán pro tento pobyt na příslušném formuláři, který získáte na OZS FI. Prosíme, aby pracovní programy vyučujících byly vyplněny na počítači a byl na nich uveden kontakt. Termín odevzdání přihlášek na OZS FI je 19. ledna 2009.