Zahraniční studia

Erasmus+ studium na jaro 2020

Oddělení zahraničních záležitostí vyhlašuje 2. kolo výběrového řízení na evropské studijní pobyty v rámci programu Erasmus+ na jaro 2020. Přihlásit se lze na univerzity, které nebyly obsazeny v prvním kole výběrového řízení.
    Přihlášky do výběrového řízení Erasmus podávají studenti elektronicky prostřednictvím systému ISOIS. Přihláška FI bude otevřena 22. dubna - 12. května 2019.
    Všichni studenti, kteří se chtějí výběrového řízení zúčastnit dokládají znalost anglického jazyka na úrovni min. B2 (kopií certifikátu, dokladu o absolvovaní kurzu, absolvování zkoušky VB001- výpis uz ISu apod.). Studenti, kteří nemají doklad o znalosti této úrovně absolvují test z angličtiny na FI, na který se nahlásí na OZZ do 10. 5. 2019.