Zahraniční studia

Studium na partnerských univerzitách MU

Centrum zahraničních spolupráce vypisuje výběrové řízení na studijní místa na partnerských univerzitách v akademickém roce 2018/2019 v jarním semestru 2019, resp. se začátkem v jarním semestru 2019. Je možné se hlásit na cca třicet univerzit v USA, Kanadě, Austrálii, Mexiku, Brazílii, Izraeli, Japonsku, Jižní Koreji, Gruzii, JAR, Tchaj-wanu a Číně a dalších zemích.

Délka pobytu od jednoho semestru po celý akademický rok (pro instituce na jižní polokouli). Student může požádat o měsíční stipendium pravděpodobně ve výši 10 000 Kč /měsíc.
    Online přihláška (program Partner Universities) otevřena do: 31.8. 2018 do 23:59 hodin.

Součásti výběrového řízení je také jazykový test z angličtiny, na který se musí přihlásit studenti, kteří plánují studium v angličtině (a nemají jeden z uznaných certifikátů). Na test je nutné se přihlásit (prostřednictvím stejného linku, sekce English Test).
    Kontaktní osoba: Martin Vašek (vasek@czs.muni.cz)
    Více informací: https://czs.muni.cz/cs/student-mu/studijni-pobyty/partnerske-univerzity (nabídka škol je průběžně doplňována, takže se prosím vracejte pro aktuální informace).