Zahraniční studia

• Erasmus pro zaměstnance mimo Evropu

CZS vypsalo novou výzvu na zahraniční pobyty pro zaměstnance přes „světový“ Erasmus na rok 2018/19. Do 31. ledna 2018 se můžete přihlásit až na dvoutýdenní výukové nebo školicí pobyty mimo Evropskou unii a získat finanční podporu až 160 eur na den + letenku. Akademičtí pracovníci mohou přes Erasmus+ ICM vyjet například do Austrálie, Arménie, Ázerbájdžánu, Kanady, na Kubu, do Dominikánské republiky, Ruska či Vietnamu, neakademičtí zase do Kanady, Mongolska, Ruska, Jihoafrické republiky, na Tchaj-wan nebo do Vietnamu.
    Celý seznam partnerských univerzit včetně informací o výběrovém řízení najdete na webu CZS.
    V případě dotazů kontaktujte Adama Hykla, tel: +420 549 49 3583, hykl@czs.muni.cz