Zahraniční studia

• Seminář o psaní esejí pro americké univerzity

Poradenské centrum Fulbrightovy komise připravilo speciální seminář o esejích. Zvláštní zřetel bude věnován psaní tzv. admission essays, tedy esejí a motivačních dopisu vyžadovaných při příjímacích či výběrových řízeních. Seminář je bezplatný!
    Seminár povede americký student - letní stážista Bryce Auker, premiant Hampden-Sydney College, soukromé školy s vynikajícím programem rozvoje psaní.
    Seminář se uskutecní v Praze a v Brně. V Praze proběhne v pondělí 9. července od 16.30 hodin v prostorách Fulbrightovy komise v druhém patře hotelu Olšanka, Táboritská 23, Praha 3. V Brně se seminář uskuteční ve středu 11. července od 14 hodin v prostorách Moravské zemské knihovny, v zasedací místnosti v 7. patře. Brněnský seminář je připraven ve spolupráci s Americkou knihovnou - Info USA Brno.
    Zájemce o účast na semináři prosíme o registraci na e-mailu advisor@fulbright.cz. Uveďte prosím, zda máte zájem o seminář v Praze či v Brně.