Zahraniční studia

• Informační schůzka k programu Erasmus+

Oddělení zahraničních záležitostí vyhlásí v lednu 2015 výběrové řízení na zahraniční studijní pobyty v rámci programu Erasmus+ pro akademický rok 2015/2016. Program Erasmus umožňuje absolvovat část studia na některé ze zahraničních univerzit, se kterou má FI uzavřenu bilaterální dohodu. Životní náklady a cestu si studenti hradí ze stipendia poskytovaného tímto programem. Délka pobytu v zahraničí je 3 – 12 měsíců v závislosti na konkrétní bilaterální dohodě.

Pro zájemce o tyto studijní pobyty programu Erasmus+ proběhne informační schůzka dne 5. prosince 2014 od 10.00 hod. v posluchárně D2 !

Všichni studenti, kteří se budou chtít výběrového řízení zúčastnit a nemohou doložit znalost anglického jazyka na úrovni min. B2 mezinárodně uznávaným certifikátem (ZSJZ, FCE,...), absolvují na FI test z angličtiny. Testy proběhnou v týdnu 15. - 19. 12. 2014.
    Aktuální informace sledujte na webu FI, sekce zahraničních studia.