Zahraniční studia

• Mobilitní týden - presentace na FI

CZS pořádá ve dnech 29. 9. – 3. 10. 2014 speciální program pro zájemce o studium v zahraničí, tzv. Mobilitní týden, v rámci oslav 95. výročí MU. Jedná se o sérii přednášek, seminářů a workshopů na téma výjezdů do zahraničí jak za studiem, tak za pracovní zkušeností.
    Program zahrnuje nejen prezentace studentů MU, kteří se ze zahraničních pobytů již vrátili, ale uslyšíte i o partnerských školách MU přímo od zahraničních studentů.

Ve středu 1. 10. 2014 se uskuteční presentace o aktuálních mobilitních programech přímo na Fakultě informatiky a to od 9.00 hod. v zasedací místnosti B517.

Jedním z vrcholů Mobilitního týdne bude vernisáž příspěvků ze soutěže „Kápni božskou“, která představí její finalisty v kategoriích fotografie a video/komiks. Samotné vyhlášení konečných výsledků s předáním cen se uskuteční na studentské párty v klubu Fléda ve středu 1. října (vstup pro studenty MU zdarma), http://goo.gl/XHL9kC.