Zahraniční studia

• Mgr programy na Delft University of Technology

Na Delft University of Technology (TU Delft), Nizozemí lze v současné době studovat ve 30 magisterských studijních programech vedených v angličtině, vesměs v oblasti technických nebo přírodních věd. TU Delft také organizuje několik magisterských studijních programů společně s jinými vysokými školami v jiných zemích („joint and double degree MSc programmes“).
    Školné pro studenty ze zemí EU činí nyní 1538 eur ročně (u starších studentů to dosud bylo 2067 eur ročně). Na krytí životních nákladů je třeba počítat s částkou alespoň 700 eur měsíčně. Existují určité možnosti poskytování finanční podpory.
    Podmínky přijetí:

• dokončené bakalářské vzdělání odpovídajícího směru
    • velmi dobrá znalost angličtiny doložená zkouškou TOEFL

Podrobné informace a podmínky pro podání přihlášky
    Uzávěrka přijímání přihlášek (na školní rok 2007/2008) je 1. července 2007. Doporučuje se, aby ti uchazeči, kteří chtějí žádat o nějakou formu stipendia, podali své žádosti do 30. listopadu 2006.

Kontakt a bližší informace:
    TU Delft International Office
    P.O.Box 5