Zahraniční studia

Erasmus+ studijní pobyty 2023/2024

Oddělení doktorských a zahraničních studií vyhlašuje výběrové řízení na evropské studijní pobyty v rámci programu Erasmus+ pro akademický rok 2023/24.

Studenti se hlásí na univerzity, které mají aktivní bilaterální smlouvu, viz seznam na webu FI. Přihlášky do výběrového řízení Erasmus podávají studenti elektronicky prostřednictvím systému ISOIS. Přihláška pro studenty FI bude otevřena 30. ledna - 26. února 2023.

Všichni studenti, kteří se chtějí výběrového řízení zúčastnit dokládají znalost anglického jazyka na úrovni min. B2 (kopií certifikátu, dokladu o absolvovaní kurzu, absolvování zkoušky VB001, absolvování testu apod.).

Pro zájemce o studijní pobyty v rámci programu Erasmus+ Evropa v akademickém roce 2023/24 proběhne dne 8. 2. 2023 ve 14 hod. online informační schůzka, kde budou představeny novinky programu.