Bakalářské a magisterské studium

• Organizace bakalářských státních zkoušek

Vážené studentky, vážení studenti,
    věnujte, prosím, pozornost následujícím pokynům ke státní závěrečné zkoušce:
    na úřední desce je zveřejněn harmonogram bakalářských státních zkoušek (obhajob a ústní části SZZ).
    Na přípravu před zkouškou se dostavte příslušný den 35 minut před konáním Vaší státní zkoušky. Příprava probíhá v zasedací místnosti B517 v 5. patře budovy B. Během přípravy není dovoleno opustit místnost. Použití mobilu je zakázáno po celou dobu přípravy státní zkoušky. S sebou si vezměte pouze psací potřeby.
    Prezentace obhajoby potrvá 8 minut včetně technické přípravy. Ve všech učebnách budou k dispozici zpětný projektor, dataprojektor a počítač. Komise neodpovídá za problémy technického rázu. Doporučujeme proto přichystat prezentaci na slajdech. Pokud chcete využít počítač, prezentaci přineste na USB disku ve formátu PDF.
    Kdo jde pouze k obhajobě závěrečné práce, dostaví se 15 minut před učebnu podle harmonogramu.