Spolupráce FI MU s průmyslem

Den s průmyslovými partnery FI čtvrtek 16. 5. 2019

Přijďte se setkat s průmyslovými partnery FI!

Srdečně zveme všechny studentky a studenty Fakulty informatiky na Den s firmami – průmyslovými partnery FI ve čtvrtek 16. května 2019 od 9:15, posluchárna D3 a prostory před D1, D2.

Zástupci firem zde budou pro vás. Dozvíte se, jaká témata BP/DP pro vás připravili, kde si můžete při studiu přivydělat nebo získat praxi. Průmysloví partneři v současnosti mj. finančně podporují řadu studentů za kvalitní bakalářské a diplomové práce, za práci na projektech, ….

Firmy se budou prezentovat v rámci dopoledních a odpoledních tematických bloků v posluchárně D3 a na stáncích - program Dne SPP najdete na https://www.fi.muni.cz/for-partners/meetings-current.html

Dopolední blok
    Prezentace firem v D3 od 9:15, stánky firem od 11:40

Odpolední blok
    Prezentace firem v D3 od 13:30, stánky firem od 15:35

Během odpoledních prezentací v D3 budou také předány diplomy vítězům 8. ročníku Soutěže pro šikovné studenty FI.