Výzkum a vývoj

Interní soutěž KoMUNItní fond

Rektor MU vyhlásil interní soutěž KoMUNItní fond pro projekty v následujících oblastech: a) společenská odpovědnost; b) udržitelná infrastruktura; c) zdravá společnost.

Účelem soutěže je podporovat altruistické iniciativy směrem k veřejnosti iniciované studenty a zaměstnanci prostřednictvím otevřeného prostředí pro pomoc potřebným, rozvíjením spolkové činnosti a dobrovolnictvím.
    — Oprávněným žadatelem je student MU (či skupina studentů) v jakémkoli stupni a formě studia s vybraným zaměstnancem MU jako povinným spoluřešitelem.

— Finanční podpora pro jeden projekt je stanovena mezi 50.000 Kč - 200.000 Kč

— Období řešení projektů je od 1. 3. 2023, do max. 31. 12. 2024

— Projektové záměry je možné podávat do 31. 12. 2022 přes ISEP.

Podrobnější informace o této soutěži najdete zde.

V případě zájmu o tuto soutěž na FI MU nás prosím informujte nejpozději do 8. prosince 2022 na email veda-int@fi.muni.cz.