Výzkum a vývoj

• Veřejné zasedání Vědecké rady Fakulty informatiky

V pátek 7.11.2008 od 10 hod proběhne v zasedací místnosti FI MU veřejné zasedání Vědecké rady Fakulty informatiky

Program jednání: Habilitační řízení 10,00 - RNDr. Tomáš Pitner, Ph.D. - Web-Based Services For Technology-Enhanced Learning; habilitační přednáška s názvem "Koncepty, aplikace a otevřené problémy Web 2.0". 11,00 - RNDr. Petr Sojka, Ph.D. - From Minds to Pixels and Back; habilitační přednáška s názvem "From Minds to Pixels and Back". 12,00 - 12,15 přestávka 12,15 - RNDr. Eva Hladká, Ph.D. - Multimedia Data Distribution and Processing; habilitační přednáška s názvem "Aktivní element pro distribuci dat" 13,15 - RNDr. Aleš Horák, Ph.D. - Computer Processing of Czech Syntax and Semantics; habilitační přednáška s názvem "Počítačové zpracování české syntaxe a sémantiky" Řízení ke jmenování profesorem 14,15 - doc. RNDr. Luděk Matyska, CSc. - přednáška s názvem "Usable Distributed Systems". Všichni jsou srdečně zváni.