Výzkum a vývoj

Přihlaste se do projektu Brno Ph.D. Talent

Využijte jedinečné příležitosti stát se jedním z 25 vybraných stipendistů, které podpoří JCMM pro unikátnost Vašeho projektu v oblasti techniky nebo přírodních věd. Zajímavé vědecké projekty se mohou stát součástí dalšího ročníku soutěže Brno Ph.D. Talent, která probíhá v angličtině.

Program směřuje k nejlepším studentům prvních ročníků doktorských programů partnerských brněnských univerzit. O finanční podporu se mohou ucházet čeští i zahraniční doktorandi. Výběr nejúspěšnějších provede komise složené z hodnotitelů prestižních vědeckých pracovišť a univerzit z celého světa. 300 tisíc Kč během 3 let doktorského studia pak může každý student využít dle svého uvážení.

Každý uchazeč musí splňovat celou řadu podmínek.

Zájemci se do soutěže registrují přes webové stránky od 2. 8. do 30. 9. 2021.
    Připravujeme rovněž seminář obsahující vše potřebné o projektu. Základní informace o Brno Ph.D. Talent naleznete zde.

Dotaci Brno Ph.D. Talent poskytuje Statutární město Brno. Projekt je součástí Regionální inovační strategie. Jeho realizaci zajišťuje JCMM, z. s. p. o.