Přihlaste se do bezplatných programovacích kroužků pro středoškoláky na FI

15/9 Update: Chystáme i on-line variantu pro případ, že by bylo bezpečnější zvolit tuto formu výuky.

Chcete se zlepšit v programování? Chcete poznat vysokoškolské prostředí na jedné z předních informatických fakult v ČR?
    Pro studenty středních škol opět nabízíme zdarma tři kroužky programování:
    - Python
    - Embedded systémy

Můžete se těšit na skupinu podobně zaměřených spolužáků a na zkušené lektory, kteří vám vše rádi vysvětlí a naučí vás zajímavé triky.
    Kroužky budou probíhat během podzimního semestru 2020.
    Podrobnější informace a registrační formulář najdete na adrese: http://bit.ly/PyJaEmatFI
    Hlaste se do 23. 9. (10:00 ráno), kdy přihlašování uzavřeme a 24. 9. vás budeme informovat, zda pro vás v kroužku budeme mít místo.

Fakulta informatiky nabízí i další aktivity, Více najdete v brožuře Aktivity pro středoškoláky, které baví informatika.

Vzhledem k epidemii koronaviru se od 2. září řídí provoz MU univerzitním semaforem, jehož úroveň stanovuje Krizový štáb MU s přihlédnutím k semaforu pro okres Brno-město.
    Aktuální barva univerzitního semaforu je ZELENÁ. Více o univerzitním semaforu a pravidlech pohybu na univerzitě.