Aktuality z fakulty

Soutěž CESNET pro studenty a absolventy doktorských studijních programů do 35 let

Sdružení CESNET vyhlašuje celostátní soutěž pro studenty a absolventy
doktorských studijních programů do 35 let.

Předmětem soutěže je zpracování případové studie inovativního využití
služeb národní e-infrastruktury CESNET ve vědě, výzkumu či vzdělávání
(nebo návrh služby nové). Hlavní cenou pro nejlepší návrh je finanční
částka 100 000 Kč!

Cílem soutěže je podpořit mladé vědecké pracovníky a studenty a zároveň
v této komunitě zpopularizovat moderní IT služby a jejich využití pro
vědeckou a výzkumnou práci napříč různými vědními obory.

Více na http://www.cesnet.cz/soutez

Cena Josepha Fouriera 2014
Společnost Bull s.r.o. a Francouzské velvyslanectví v České republice pořádají v roce 2014 soutěž o Cenu Josepha Fouriera 2014 za počítačové vědy.
Cílem této soutěže je ocenit nejlepší výzkumné práce českých doktorandů a mladých vědeckých pracovníků v oblasti informatiky a výpočetních věd se speciálním zaměřením na návrhy a využití výpočetně náročných algoritmů a metod, simulací a modelování, či na manipulaci s velkými objemy dat pro potřeby vědy a výzkumu ve veřejné i komerční sféře.
Termín pro podání navrhů na OVV FI MU je do 28. dubna 2014.

Den otevřených dveří v SolarWinds 23. 4. 2014
Den otevřených dveří v SolarWinds

Datum: 23 Dubna 2014

Čas: 15:00 – 19:00

Chcete vědět, proč byla firma SolarWinds vyhodnocena dva roky po sobě jako jeden z nejlepších zaměstnavatelů v ČR?

Přijďte se podívat! Prostory společnosti SolarWinds budou návštěvníkům otevřeny od 15:00 do 19:00 hodin.

Pro návštěvníky je připraveno 14 přednášek o technologiích a produktech, které firma SolarWinds vyvíjí. Dále jsou připraveny soutěže v oblasti testování a softwarového vývoje o hodnotné ceny (Nexus 7, Raspberry PI a další.)
Rozvrh přednášek - http://bit.ly/NSzaYk

Facebook pozvánka - http://on.fb.me/1paTBxG
Google+ pozvánka - http://bit.ly/1izzlmy

Místo konání:
SolarWinds Czech, s.r.o.
Holandská 6
Brno
6. patro

Solarwinds Brno
SolarWinds (NYSE: SWI) poskytuje výkonný a cenově dostupný IT management software pro zákazníky po celém světě, od největších společností z žebříčku „Fortune 500“ až po malé firmy. SolarWinds klade hlavní důraz na uživatele a snaží se odstranit nedostatky, které jsou v tradičních podnikových řešeních často běžné. Produkty společnosti jsou dostupné ke stažení na jejích webových stránkách, snadno se instalují i používají a nabízejí výkon a flexibilitu nutnou pro uspokojení potřeb uživatelů IT management softwaru.

V Brně sídlí stále se dynamicky rozrůstající pobočka s neustále se dynamicky rozrůstajícím skvělým týmem V SolarWinds si velmi ceníme týmové spolupráce, schopnosti řešit problémy, adaptability a orientace na výsledek. Proto věnujeme velkou pozornost fázi náboru a snažíme si vybírat takové zaměstnance, kteří odpovídají naší firemní kultuře. V současnosti hledáme například vývojáře, senior vývojáře, technické vedoucí a vedoucí vývojářů, program manažery, testery, seniory testery, UX/UI designéry, pracovníky technické podpory, produktové manažery, softwarové architekty a další pozice.

Brněnský tým se rychle rozšiřuje. I přes rychlý růst se nám daří udržovat myšlení a kulturu start-up společnosti, díky níž se nám daří udržet vysokou motivaci zaměstnanců, kteří přinášejí skvělé výsledky.

V prostorách SolarWinds máme však také relaxační a herní zóny se stolním tenisem, fotbálkem apod. Máme také štěstí, že máme přístup na velkou terasu, kterou využíváme také k pořádání společenských událostí.

Pokud hledáte příležitost pro získání mezinárodních zkušeností a chcete pracovat pro moderní společnost, která podporuje profesionální růst a rozvoj, navštivte den otevřených dveří v SolarWinds a přesvědčte se na vlastní oči, zda jsme se mezi nejlepšími zaměstnateli v České republice umístili právem.

Prospěchová stipendia jaro 2014 - oznámení o vyplacení

V souladu s novou směrnicí děkana platnou od 17. 3. 2014 byla v semestru jaro
2014 vyplacena prospěchová stipendia:

a) za hodnotu průměrné klasifikace do 1,10 (stipendium 18000 Kč) bylo
vyplaceno 28 osobám,
b) za hodnotu průměrné klasifikace v intervalu od 1,11 do 1,30 (stipendium
12000 Kč) bylo vyplaceno 50 osobám,
c) za hodnotu průměrné klasifikace v intervalu od 1,31 do 1,50 (stipendium
6000 Kč) bylo vyplaceno 41 osobám.

Aktuality z doktorského studia

Aktuality odd. zahraničních studií