Aktuality z fakulty

Mobilitní týden - presentace na FI (1. 10. 2014)
CZS pořádá ve dnech 29. 9. – 3. 10. 2014 speciální program pro zájemce o studium v zahraničí, tzv. Mobilitní týden, v rámci oslav 95. výročí MU. Jedná se o sérii přednášek, seminářů a workshopů na téma výjezdů do zahraničí jak za studiem, tak za pracovní zkušeností.
Program zahrnuje nejen prezentace studentů MU, kteří se ze zahraničních pobytů již vrátili, ale uslyšíte i o partnerských školách MU přímo od zahraničních studentů.

Ve středu 1. 10. 2014 se uskuteční presentace o aktuálních mobilitních programech přímo na Fakultě informatiky a to od 9.00 hod. v zasedací místnosti B517.

Jedním z vrcholů Mobilitního týdne bude vernisáž příspěvků ze soutěže „Kápni božskou“, která představí její finalisty v kategoriích fotografie a video/komiks. Samotné vyhlášení konečných výsledků s předáním cen se uskuteční na studentské párty v klubu Fléda ve středu 1. října (vstup pro studenty MU zdarma), http://goo.gl/XHL9kC.

Výběrové řízení pro studijní pobyty pro jaro 2015 (6. 10. 2014)
Vyhlašujeme 3. kolo výběrového řízení pro studijní pobyty Erasmus+ pro jaro 2015. V rámci tohoto kola výběrového řízení je možno se přihlásit na volná místa na níže uvedených univerzitách:
  • RWTH Aachen University (1 místo)
  • University of Porto - Fac. of Science(1 místo)
  • Saarland University (2 místa)
  • Comenius University (2 místa)
  • Polytechnic University of Valencia(1 místo)
  • University Alfonso X El Sabio (1 místo)
  • Free University of Bolzano (2 místa)
  • HWG Konstanz (2 místa)
  • ESIEE Paris (1 místo)
  • University Potsdam (1 místo)
  • KU Leuven - Fac. of Science (2 místa)
Přihlášky do 3. kola výběrového řízení podávají studenti elektronicky prostřednictvím systému ISOIS. Přihláška bude pro FI otevřena od 15.9.2014 do 6.10.2014 .

Všichni studenti, kteří se chtějí výběrového řízení zúčastnit a nemohou doložit znalost anglického jazyka na úrovni min. B2 mezinárodně uznávaným certifikátem (ZSJZ, FCE,...), absolvují test z angličtiny.
Termín testů z anglického jazyka

• úterý 7.10.2014 - čas a učebna budou upřesněny později
Na test se hlaste emailem na adresu: int@fi.muni.cz