Školička Fakulty informatiky MU

Fakulta informatiky ve spolupráci s Vesněnkou, o.p.s., provozuje školičku určenou primárně pro děti rodičů pracujících na FI MU.

Školička je otevřena denně od 7.30 do 17.30 včetně měsíců červenec a srpen. Rodiče si volí délku pobytu dítěte v závislosti na vytíženosti školičky (např. pouze 1 dopoledne v týdnu, nebo určité dny). Díky této flexibilitě se mohou rodiče věnovat rozvoji své kariéry i s velmi malými dětmi.

Děti ve Školičce FI MU

Školička slouží dětem ve věku od 1 do 5 let. Díky menšímu počtu dětí ve třídě (max. počet je 5 dětí v daný okamžik), může dětem nabídnout velmi individuální přístup a věnovat se jejich osobnostnímu rozvoji. Děti jsou ve školičce vedeny jak k samostatnosti, tak i ke spolupráci s ostatními dětmi, kreativitě, upevňují si sociální, hygienické a stravovací návyky. Péče je poskytována kvalifikovanými výchovně vzdělávacími pracovnicemi/pracovníky.

Školní představení dětí ze Školičky FI MU
Děti ve Školičce FI MU slaví narozeniny
Vybavení Školičky FI MU – hračky
Vybavení Školičky FI MU – šatna
Dítě ve Školičce FI MU

V případě zájmu o školičku kontaktujte paní Marii Skřivánkovou, DiS., koordinátorku komunikace, tel. +420-549 496 393, e-mail skrivankova(atsign)fi(dot)muni(dot)cz.

Školička je součást projektu Rodina a práce – prosazování rovných příležitostí a slaďování rodinného a pracovního života v ICT, který je podpořen Evropskou unií, Evropským sociálním fondem prostřednictvím Operačního programu lidské zdroje a zaměstnanost a Státním rozpočtem ČR.