Knihovna Fakulty informatiky sídlí v druhém patře pravého křídla FI.

Adresa FI

Botanická 68a, 602 00 Brno
Telefon: +42 (0) 549 491 808
Fax: +42 (0) 549 491 820

E-mail: knihovna@fi.muni.cz

mapa FI

Popis cesty

Z hlavního nádraží je nejjednodušší nasednout na tramvaj číslo 1 (směr Řečkovice). Vystoupíte na 5.zastávce jménem Hrnčířská (cesta trvá asi 10 minut). Vydáte se ulicí Hrnčířskou nahoru a asi tak po 300 metrech narazíte na velkou budovu (fakulta).

Z Autobusového nádraží Zvonařka máte na výběr 2 cesty. 1) Nasednete do autobusu číslo 60 a svezete se 2 stanice na zastávku Nové Sady (cca 4 minuty). Zde nasednete do tramvaje číslo 1 a za takových 12 minut budete na zastávce Hrnčířská. Vystoupit! cesta dál ... (viz popis výše) 2) Dojdete na nejbližžší zastávku tramvaje a zde nasednete na cislo 12. Svezete se 2 zastávky a jste na Hlavním nádraží :-) tady šup do tramvaje číslo 1 (směr Řečkovice) a tradá ... na zastávku Hrnčířská ... (popis je výše)

Z Mendlova náměstí můžete použít 2 cesty... Buď nasednete na trolejbus číslo 145 (146) směr Vinohrady a svezete se na zastávku Pionýrská (4. v pořadí - cca 11 minut). Potom musíte pěšky podél kolejí ulicí Štefánikovou, kde asi po 300 metrech najdete zastávku tramvaje čísla 1,6 a 7 (jméno Hrnčířská) odtud viz popis výše ...

Nacházíte se na zastávce Česká? Zde lze nasednout ma trolejbus číslo 132 (směr Královo pole) a jet 4 zastávky až na Botanickou (asi 7 minut). Tato zastávka je asi 50 metrů před hlavním vchodem na FI.